Otomatik Kepenk Sistemleri Ve Tamiri

izmir-otomatik-kepenk-tamiri

Otomatik Kepenk Tamiri

Kepenksistemi firması olarak biz, tam donanımlı ve yedi yirmi dört hizmet sunan otomatik kepenk tamiri yapan bir ekip oluşturduk.

 

Amacımız yurttaşımızın ve iş verenin mağdur olmasını engellemek olabilecek en erken, en hızlı şartlarda otomatik kepenk tamirini yapmaktır.

Otomatik kepenk çok yoğun kullanıldığından servis, bakım ve tamir işi de hali ile oldukça fazla ve yoğun olmaktadır.

Küçük çaplı ya da amatör diyebileceğimiz firmalar genel olarak derme, çatma otomatik kepenk işi yaparak deyim yerinde ise sonradan da arkalarına da bakmadan parasını tahsil edip orayı terk etmektedir.

Üç, beş gün sonra bozulan otomatik kepenk için yurttaş veya işveren sürekli servis, tamir yapan aramaktadır. Bulursa şanslı sayılır. Zira bulmak da o kadar da kolay olmamaktadır.

Bu işin önemli ustalık, deneyim, tecrübe gerektiren alanlarından biri de tamir alanıdır. Bu sebepledir ki işin doğrusu pek kimse de servis, tamir işine bulaşmak istemektedir.

Otomatik kepenk tamir fiyatı başlı başına sorun sıkıntı haline almaktadır. Zira yurttaş veya esnaf tamir ettirmek istediği otomatik kepenk ürününe mümkün mertebe az ücret ödemek istemekte nerede ise kıyasıya pazarlık yapmaktadır.

 

Otomatik Kepenk Tamiri Fiyatları

Biz elbette ki, otomatik kepenk tamir fiyatı sunar iken olabilecek en az tutar en ucuz fiyatı en asgari ücret ile yapmaya çalışıyoruz.

Etiket fiyatı olarak 500 TL ye, 100 TL ye otomatik kepenk tamiri yapılır denemez elbette arızanın durumuna göre ücret belirlenmektedir.

Otomatik kepenk tamiri ustalığı bizde artık nesilden nesile denebilecek bir hal aldı denebilir. Tekniğin, geleneğin ve ustalığın en anlamlı buluşmalarından güzel bir örnektir otomatik kepenk.

Bu neden ile ki hayatın her alanındadır. Arıza oluştuğunda ise, tamir olmaz ise iş yerimizin, evimizin güvenliği risk altına girmektedir.

Biz bu durumlar için de otomatik kepenk acil servis denebilecek bir personel gurubumuzu hazır tutuyoruz ki, hızla müdahale etsin. Vatandaşın otomatik kepenginin çalışmasını açılmasını ya da kapanmasını sağlasın. Ayrıca otomatik kapı servisimizde var.

Otomatik Kepenk Özellikleri Ve Detayları

  • Redüktörlü motor seçeneği ile otomatik kepenklerin elektrik kesintilerinde dahi manuel açılabilme özelliği vardır.
  • Uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilirler.
  • Güçlü motor sistemlerine sahip olduklarından, çalışma esnasında deforme olabilecek bir yay dengeleme sistemine ihtiyaç   duymazlar.
  • Garaj kapısı uygulamalarında emniyet fotosel sistemleri ile donatılabilirler.

Kepenk Motorları Teknik Özellikleri:

  • Panjur Motorlari, DIN, ISO9001, EN29001, CE standartlarına sahiptir.
  • Her detaya uygun başlığı ile montaj kolaylığı saglar. Aşırı ısınmaya karşı otomatik termik korumalıdır.
  • Uzun ömürlüdür, hayat boyu yağlama gerektirmez.
  • Asağı – stop – yukarı yönlü butonla kumanda edilir. Çoklu buton uygulamaları yapılabilir.
  • Opsiyonel olarak merkezi kontrol veya uzaktan kumanda sistemleri uygulanabilir. Merkezi kontrol seçeneğinde, panjurlarınızın herbirini tek tek kendi butonundan kontrol edebilirken, ayrıca istediğiniz oda grupları veya kat grupları olusturabilir, ya da  hepsini tek bir merkezi butondan açıp kapatabilirsiniz.
  • Besleme gerilimi 220V / 50 Hz. olup monofazedir.

Otomatik Kepenk Teknik Özellikleri:

Otomatik çelik kepenk sistemleri, genellikle 66-120 mm ölçülerinde, 0.80-1.00-1.20 mm et kalınlığında olup birinci sınıf kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır.

Ral kataloglarında mevcut olan tüm renklerde kullanılabilen otomatik kepenk sistemleri, hırsızlığa karşı oldukça güvenli bir önlemdir. Ayrıca yağmuru çamur, toz ve güneşe karşı da son derece dirençlidir.

teknik

Otomatik Kepenk Tamiri ve Bakımı:

İş yeri, mağaza, depo ve benzeri bir alanda mevcut bir otomatik kepenk sistemleri bulunuyor; fakat bakımı, onarımı ya da kepenk tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız var ise  7/24 Destek Hattı’mızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.