Kanatlı Kapı Tamiri

Kanatlı Kapı Tamiri

İstanbul Kanatlı kapı tamiri deneyimli personelimiz ve kaliteli parçalar ile en uygun fiyatlarda tarafımızdan yapılır. Kapı fonksiyonlarının yerine getirilmesine engel olan arızaların giderilme sürecine dahil olan firmamız, uygun çözümleri ile kanatlı kapı sisteminin yeniden fonksiyonlarını kazanmasını sağlıyor.

Kanatlı kapılarınızın estetik görünümü ile birlikte işlevselliğini uzun süre muhafaza etmek için profesyonel servis desteği alarak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Kanatlı Kapılar Hangi Parçalardan Arıza Verir?

Yana açılır ya da dönerli modeller ile kullanım amacına uygun imal edilen kanatlı kapılar, kullanım sıklığına bağlı olarak çeşitli parçalardan arıza verebilir. Kapının işlevselliğini yitirmesine yol açan bu arızalar, ehil ekipler ile giderildiğinde sistem yeniden fonksiyonlarını kazanır. Servis kayıtlarına göz atıldığında sıkça karşılaşılan kanatlı kapı arızaları motor sisteminde yoğunlaşırken, kapının türüne göre en sık rapor edilen arızalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kapı halatı
  • Kapı kumandası ve sensörü
  • Kapı motoru

Fotoselli Kapı Tamiri

Kanatlı Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Kanatlı kapı arızalarının giderilmesi sürecinde iletişime geçilen tamir servisi, müşteri şikayetleri yanında sistem üzerinde yapacağı detaylı inceleme ile arızanın nedenini tespit eder ve tamir işlemini gerçekleştirir. Birden fazla kanada sahip olan kapılarda arızalar dairesel motorlarda yoğunlaşırken, yukarıda paylaştığımız gibi halat, kumanda ve sensörde gerçekleşebilir.

Tamir servisi kapının elektrik bağlantısını kesmeden önce çalışma fonksiyonlarını gözler ve sorunu tespit eder. Sorunun tespit edilmesi ardından halat, sensör ve motor arızaları, tamir ya da parça değişimi şeklinde gerçekleştirilir. Kumanda arızalarında tamirin gerçekleşememesi halinde kumanda kopyalama yolu tercih edebilir.

Kanatlı Kapı Tamiri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kaliteli parça tercihi ve itinalı çalışma süreci ile kapılarınızda performans kaybı yaşatmayan firmamız, %100 memnuniyetinizi kazanacak tamir hizmeti sunuyor. En uygun kanatlı kapı tamiri fiyatları ile çalışan firmamız, garantili hizmeti yanında fiyatlandırma aşaması ile de taktir topluyor.

Tecrübeli ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz her başarılı operasyonda artan referanslarımız, bizi daha büyük bir marka haline getiriyor. Siz de orijinal yedek parçalar ile garantili kanatlı kapı tamiri hizmetinden en düşük fiyat garantisi ile yararlanmak istiyorsanız 0212 472 82 81 numaraları üzerinden bize ulaşarak arızalarınızın giderilmesi için destek alabilirsiniz.

İSTANBUL KAPI SERVİSİ

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.