İstanbul Otomatik Bahçe Kapı Tamiri ve Servisi

İstanbul Otomatik Bahçe Kapı Tamiri ve Servisi

Otomatik bahçe kapı tamiri ihtiyaçlarında KepenkSistemi ile çalışarak dairesel ve yana kayar bahçe kapı arızaları için garantili tamir servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bayisi olduğumuz orijinal otomatik bahçe kapısı yedek parçaları ve deneyimli personelimiz ile arıza ile karşılaştığınız her an bize ulaşabilirsiniz. Sadece arıza değil, bakım ihtiyaçlarınıza da karşılık veren KepenkSistemi ile kapılarınızın kullanım ömrünü uzatacak profesyonel tamir servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Bahçe Kapı Sistemleri Nelerdir?

Bireysel ve kurumsal alanlara girişlerde araçtan inmeden giriş-çıkış yapabilme opsiyonu sunan otomatik bahçe kapı sistemleri, kullanım amacı ve montaj alanı özelliklerine göre iki farklı modelde tercih edilebilmektedir. Güvenlik ihtiyacını karşılamanın yanında zamandan tasarrufa yönelik kullanım amacına sahip olan otomatik bahçe kapıları için mevcut model seçenekleri şunlardır:

  • Dairesel modeller
  • Yana kayar modeller

İstanbul Kollu Bariyer Tamiri ve Servisi

Otomatik Bahçe Kapılarında Görülen Arızalar Nelerdir?

Otomatik bahçe kapılarında karşılaşılan arızalar, genellikle sistemi çalıştıran motorlarda görülür. Çalışma sıklığına bağlı olarak otomatik bahçe kapı motoru arıza çıkartabilir. Motor değişimi gerektirebilen bu arızalar, tamir ile yapılan müdahaleler ile giderilebilir. Kapının motorları ile birlikte çarpma ve sürtünme gibi dış etkenler sebebi ile kanadında ve kumanda sisteminde arızalarla karşılaşılabilir.

Otomatik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Otomatik bahçe kapısı arızalarında iletişime geçilen yetkili servis personelleri, en kısa sürede müşterinin verdiği adrese intikal eder. Kapının arızası ile ilgili yaptığı dış gözlem sonucu arıza hakkında bilgi sahibi olan tamir ekibi, kapıdan elektriği keserek sisteme yakından bir kez daha göz atar. Arızanın kesin tespiti sonrası işleme başlayan ekipler, tamir işleminin yerinde giderilebileceği durumlarda gerçekleştirdiği anında müdahale ile sorunu ortadan kaldırır. Kapı motoru veya farlı yedek parça gerektiren işlemlerde parça değişimi ile otomatik bahçe kapı tamiri gerçekleştirilir. Yedek parça seçiminde kapıya uygun parçanın kullanılması ile birlikte, orijinal parça ile çalışılması önemlidir. Tamir hizmeti alınan firmanın orijinal yedek parça temin edebilecek otomatik bahçe kapısı tamiri yapan firmalardan seçilmesine dikkat edilmelidir.

Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Otomatik bahçe kapılarına verilen tamir hizmetinin ücretlendirmesi ise kapının modeli ve arızanın tipine göre değişir. KepenkSistemi ile çalışılan arızalarda garantili ve orijinal yedek parça ile hizmet veren ekiplerimiz, bir daha arkanıza bakmanıza gerek bırakmayacak kalitede hizmet verir. Firmamız aldığınız hizmette %100 memnuniyetinizi hedefler. Otomatik bahçe kapısı tamiri fiyatları ise firmamızca minimum maliyetlerde tutulur. KepenkSistemi ile garantili tamir hizmetinden en uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.