İstanbul Kollu Bariyer Tamiri ve Servisi

İstanbul Kollu Bariyer Tamiri ve Servisi

İstanbul kollu bariyer tamiri hizmeti veren Kepenksistemi, yetkili personeli ve edindiği deneyimle arızalarınızı en kısa sürelerde onarmaktadır. Fabrika ve bahçe girişleri için fonskiyonel sunan kollu bariyer sistemi, motor ve diğer sistemlerinde kullanım ömrüne bağlı olarak farklı arızalar verebilir. Kullanım sıklığına bağlı olarak karşılaşılan arıza ve bakım taleplerinizde firmamızla iletişime geçebilir, garantili servis hizmetinin profesyonelliğinden yararlanabilirsiniz.

Kollu Bariyer Sistemi Kullanım Alanları Nelerdir?

Kollu bariyer sistemleri kurumsal ve bireysel kullanım alanlarına sahiptir. Yerleşkelerde, halka açık otoparklarda ve bahçe girişlerinde sıkça kullanılan bu sistem, entegre edildiği geçiş sistemleri ile entegre çalışarak güvenlik ihtiyacına karşılık verebilmektedir. Plaka tanıma, kumanda ve buton gibi elemanlar ile fonksiyonellik kazanan bu ürünleri araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Kollu Bariyer Sistemi Nasıl Arıza Verir?

Yoğun araç trafiğine sahip endüstriyel ve halka açık tesisler için sıkça tercih edilen bariyer sistemleri, saatte 60 açılma – kapanma fonksiyonunu gerçekleştirebilecek özelliklerde üretilmektedir. İstenilen kol uzunluğuna bağlı olarak ayarlanabilen tork sistemine sahip bu sistemde, motorda bulunan termik kontrol sisteminde aşırı ısınma ve zorlanmalara bağlı olarak arızalanma görülebilmektedir. Kollu bariyer motoru arızaları ile birlikte sisteme entegre edilen sensör, buton ve kumanda arızaları ile bariyerlerde çarpmaya bağlı olarak hasarlar ile de karşılaşılabilmektedir.

İstanbul Seksiyonel Kapı Tamiri Ve Servisi

Kollu Bariyer Tamiri Nasıl Yapılır?

Kollu bariyer parçaları ve motoru ile ilgili arızaların bir kısmı yerinde giderilir. İletişime geçilmesi ile birlikte en yakın ehil servis personelini görevlendiren firmamız, bariyer sistemi arızasının tespiti ile tamir sürecini başlatır. Parça değişimi gerektiren hallerde orijinal yedek parça kullanan firmamız, sunduğu tamir hizmetinde tercih ettiği profesyonelliğe güvenerek garanti sunar. Yerinde giderilemeyecek arızalarla karşılaşılması halinde ise arızanın onarımı en kısa sürede tamamlanarak sisteme yeniden kaybolan işlevi kazandırılır.

Kollu Bariyer Tamiri Fiyatları Nedir?

Bariyer sisteminde meydana gelen arızalar, tamir ihtiyacına göre fiyatlanır. Deneyimli ve yetkin tamir personeli ile hizmet veren Kepenksistemi, garantili tamir hizmetini bütçenizi zorlamayacak kollu bariyer tamiri fiyatları ile sunar. Arızanın sebebine göre değişen fiyatlamamız, işin niteliğine bağlı olarak değişir. Deneyimli ekibimiz şeffaf bir şekilde yönettiği kollu bariyer tamiri sürecinde en uygun fiyatlar ile sizleri memnun etmeyi başarır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.