Otomatik Kapı

HAKKIMIZDA

KEPENKSİSTEMİ 2000 Yılından bu zamana kadar otomatik kepenk sektöründe üretim,montaj ve satış sonrası hizmetleriyle faaliyet gösteren sektöründe her zaman öncü olmuş bir firmadır. Sektörün de uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla en iyi hizmeti sunmayı hadeflemektedir. Galvaniz çelikten üretilen otomatik kepenk sisteminin Türkiye’deki ilk üreticilerden olan KEPENKSİSTEMİ teknolojik makine parkuruyla sektörün de teknolojik gelişimlere önce olmanın gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sunduğu ürünlerin çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak gelişimini sürdürmektedir. Sahip olduğu bilgi birikimi ile her türlü yapılarda kalıcı çözümler ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

KEPENKSİSTEMİ , şu anda Kendini sadece üretim ile kısıtlamayıp montaj, teknik servis ve fabrikadan satış hizmetleriyle de sürekli büyümeye devam etmektedir. KEPENKSİSTEMİ kuruluşundan beri aynı teknik kadrosuyla çalışarak şirketin profesyonel ve mükemmel bir iş sunmasını sağlamıştır.

KALİTE

KEPENKSİSTEMİ kuruluşundan beri kepengin galvaniz kepenk olduğunun bilincinde ilerleyip, sektörde tek ve tasarımı kendine ait galvaniz çelik modeli üretmiştir. Böylece, firmamız kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, sektörde en eski ve en köklü firmaların arasında yer almaktadır. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için kuruluştan beri kendini geliştirip yenilemeye devam etmektedir. Bu yüzden de: KEPENKSİSTEMİ, TÜRKİYE’DE KALİTE VE GÜVENLE ANILMAKTADIR.

  • Kaliteli İşçilik
  • 1. Sınıf Ürün Tedariği
  • Teknik Servis
  • 7/24 Servis Hizmeti
  • Satış Sonrası Destek
  • Tecrübeli Ekip
İLETİŞİME GEÇ... HEMEN TEKLİF AL..

PROFESYONEL KEPENK HİZMETLERİ

BİLGİ VE TECRÜBE

KEPENKSİSTEMİ.NET

 KALİTE

Kepenksistemi  kuruluşundan beri kepengin galvaniz kepenk olduğunun bilincinde ilerleyip, sektörde tek ve tasarımı kendine ait galvaniz çelik modeli üretmiştir. Böylece, firmamız kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, sektörde en eski ve en  köklü firmaların arasında yer almaktadır.  Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için kuruluştan beri kendini geliştirip yenilemeye devam etmektedir. Bu yüzden de: KEPENKSİSTEMİ, TÜRKİYE’DE KALİTE VE GÜVENLE ANILMAKTADIR.

Misyonumuz

Kaliteli ürün, Müşteri  hizmetleri , müşterilerine ve iş ortaklarına güven vermek , sektörün gelişimine katkı sağlamak .

Vizyonumuz

Uluslararası satış, kaliteli ürünler, müşteri memnuniyeti, sektöre yeni teknolojiler katmak, Her aşamada dünya kalitelerle adım atmak .

NEDEN BİZ

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.
12 yıllık deneyim
İstanbul başta olmak üzere otomatik kepenk sistemleri arasında en deneyimlisiyiz ve tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Düşük maliyetler
Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Yüksek verim
Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Hizmetlerimiz

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye içerinde aktif olarak gerçekleştirilmektedir.

Size Hizmet vermek bizi mutlu etmekle beraber her zaman sizi güvenli tutmanın huzuru içerisin de yeni güne başlıyoruz. Siz Güvenle uyuyun diye kepenksepeti 7/24 sizlerin hizmetinde ve bir telefon kadar yakınınızdayız..

Bize Ulaşın
56

Takılan Kapılar

360

Toplam Servis Talebi

400

Mutlu Müşteri

25

Çalışan Personel Sayısı

FOVORİ HİZMETLER

Müşterilerimizin En Çok Talep Ettiği Hizmetler