Dairesel Kapı Servis Ve Bakımı

Dairesel Kapı

Otomatik Açılır Kapı Sistemleri

 

Kapılarımız, yaşam alanlarımızın güvenliği açısından en önemli koruyucularımızdır. Kendimizi güvende hissetmek adına hem evimizin hem de bahçemizin kapısını sürekli olarak kapalı tutma ihtiyacı duyarız. Bu ihtiyacı hissetmek gayet doğaldır. Dışarısı çeşitli tehlikelerle doludur. Ancak özellikle bahçe kapısını sürekli olarak kapatıp açma gereksinimi, araba kullanan kişiler için bir sorun oluşturmaktadır. Bu sorunu ise dairesel açılır kapı sistemleri gibi, kapıların açılmasını sağlayan motorlu sistemlerle çözmekteyiz.

Otomatik Açılır Kapı Sistemi Nasıl Çalışır?

Öncelikle, otomatik kapı sistemi gerekli şekilde yerleştirilir. Bu kapı sistemleri içerisinde motor barındırır. Bu motor elektrikle çalışmaktadır. Dolayısıyla kullanımı kolaydır ve bakım sorunu çıkarmamaktadır. Bu kapılar sinyal gönderen kumandalara sahiptir. Bu kumandalar kullanışlı tasarımlarıyla yer kaplamamakta ve kolay bir kullanım sunmaktadır. Bu kumandanın üzerindeki tuş aracılığıyla kapıda bulunan motor devreye girer. Motor yeteri kadar çalışarak kapıyı otomatik olarak açar. Bir süre bekler ve ardından kapıyı tekrar kapatır. Bu sürede içeriye girişi veya içeriden çıkışı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan ise otomatik dairesel açılır kanatlı kapı motorları fiyatları piyasada değişiklik gösterebilmektedir.

Bahçe Kapısı Fiyatları

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kişiler otomatik dairesel açılır kanatlı kapı motorları fiyatları veya bahçe kapısı motoru fiyatları üzerine de araştırma yapmaktadır. Piyasada çeşitli otomatik dairesel açılır kanatlı kapı motorları fiyatları mevcuttur. Bünyemizde bulunan uzmanlar piyasada bulunan tüm bahçe kapısı motoru fiyatları üzerine değerlendirme yapmaktadır. Tüm bahçelerin koşulları birbirinden farklı olduğu için bahçenin ihtiyaçlarına göre değerlendirme yapmak gerekmektedir. Bu değerlendirmeyi uzman ekiplerle yapmak sizlerin en verimli bahçe kapısı motoru fiyatları miktarına ulaşabilmenizi ve fiyat performans açısından en verimli sonuca ulaşabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısının Avantajları

Otomatik dairesel açılır kapı sistemleri kolay kullanımı aracılığıyla hayatınıza büyük bir kolaylık getirmektedir. Otomatik dairesel açılır kapı sistemleri olmayan kapılar büyük zaman kaybına yol açmaktadır. Bu zaman kaybından otomatik bahçe kapısı aracılığıyla tamamen kurtulmanız mümkündür. Diğer yandan, otomatik bahçe kapıları sadece kumandayla açılan bir kapı sistemidir. Bu durum istenmeyen kişilerin içeri girmesinin önüne geçmektedir. Bu sayede içerideki yaşam alanınızda sizlere güvenli bir ortam sağlanmış olur.

Bahçe Kapısı

Dairesel açılır tip kapılar İsteğe bağlı olarak istenilen görüntüde firmamız tarafından imal edilerek Montajı yapılmaktadır.

Estetik olarak yapıların görünüşüne önemli katkıda bulunan kapı Uzaktan kumandalı olarak kullanılacağı gibi buton ve kartlı giriş sistemleri ile uyumlu çalışacak motor ve kontrol ünitelerine sahiptir.

Dairesel açılır tip kapıları kontrol edecek motorlar Hidrolik ve mekanik olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Kapı genişliği ve ağırlığına göre çok çeşitli motor seçenekleri mevcuttur.

Kapı motorları her türlü hava şartlarında çalışacak özelliklere sahiptir.

 

dairesel açılır kapı, dairesel açılır kapı motoru, dairesel açılır kapı sistemleri, kanatlı kapı motoru, dairesel kapı motoru, otomatik kapı, otomatik kapı motoru, otomatik kapı sistemleri, kapı otomatik