90 Derece Kapı Tamiri

Bahçe Kapıları

Otomatik bahçe kapıları, konut, bina, işyerlerinde kullanımaktadır. Giriş alanının özelliğine göre değişiklik göstermektedirler. Bahçe Kapısı İstanbul, 90 derece açılır kapılar, yana açılır bahçe kapıları ve bariyerler olmak üzere üç koldan oluşur. Tamamen girişin kullanım özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Aslında giriş kapısı olarak bilinen bu tür uygulamalar, halk arasında bahçe kapısı olarak tabi edildiği için bu şekilde google aramalarında aranmaktadır. Bahçe kapıları aslında hazır olan kapıların manuelden otomatik olarak açılmasına göre özellik katılmasıdır. Bu tür girişlerde, örneğin yana doğru açılan bir giriş kapısına, bahçe kapısı motorları takılarak hareketli hale getirilmektedir. Bu tür kapıları ve özelliklerini aşağıda sizler için derledik.

 • Bahçe Kapısı Fiyatları İstanbul

  Bu uygulamalarımız, boyut, ağırlık, marka, kapı uzunluğu, ürün çeşitliliği ve renk skalasına göre fiyat değişikliği göstermektedir. En uygun ve uzun ömürlü bahçe kapısı fiyatları için bizi arayın.

 • Otomatik Bahçe Kapısı Özellikleri

  Otomatik bahçe kapıları yukarıda bahsettiğimiz gibi üç kalemde incelenir. Bunların içinde olan bariyer istanbul sistemlerini Bariyer kısmında inceleyebilirsiniz.

  Yana Kayar Bahçe Kapıları, hazırda bulunan demir alaşımlı bahçe kapılarına veya açılım çapına uygun alanlara demir estetik görünümlü demir kapılar yapılarak ve bunlara motor eklenerek otomatikleştirme işidir. Bu tür uygulamalar kapıların ağırlığı, uzunluğu ve hızına göre motor takılarak kullanılır. Bahçe kapıları buton, uzaktan kumanda ve akıllı telefon uygulamaları ile yönetilebilen sistemlerdir.

  90 derece açılan bahçe kapıları; yetersiz açılım alanlarına sahip olmayan yerlerde kullanılır. Tek kanat veya çift kanat olarak kullanılır. Genellikle kullanılan tipler çift kanat diğer adıyla dairesel açılan bahçe kapılarıdır. Bu kapıların motorlarıda hız, ağırlık ve uzunluğuna göre motor kullanılarak otomatikleştirilir.

  Otomatik bahçe kapılarında BFT, Nice, Whitehorse, Somfy marka ürünleri kullanmaktayız